Dverová zástrčka nažlto pozinkovaná 180 mm x 65 mm
Číslo výrobku 3965654Opis výrobku
Číslo výrobku 3965654
Dverovú zástrčku je možné používať na zaistenie dverí a vrát. Rozmery sú 180 mm x 65 mm. Pomocou visacej zámky predávanej zvlášť je možné zástrčku uzamknúť. Montáž sa vykonáva priskrutkovaním. Vďaka pozinkovanej oceli je dverová zástrčka odolná voči vplyvom počasia a je ju možné použiť vonku.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874900548
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Rígle na dvere |
| Preverené stavebným dozorom: | Nepreverené stavebným dozorom |
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Žlté pozinkovanie |
| Nastaviteľné: | Neprestaviteľné |
| Obsah balenia: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 940 g |
| Výška: | 18,0 cm |
| Šírka: | 6,5 cm |
| Hĺbka: | 2 mm |





