Petlica svetložltá pozinkovaná 200 mm x 35 mm
Číslo výrobku 3965852Opis výrobku
Číslo výrobku 3965852
Petlica sa hodí na ľahké upevnenie na dverách a bránach. Má rozmery 200 mm x 35 mm. Záves má jemne zahnutú priečnu platňu, ktorá sa používa na naskrutkovanie na stĺpiky, rámy a zárubne. Vďaka žltému pozinkovaniu ocele je petlica odolná proti korózii a dá sa použiť v exteriéri.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874913609
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Závesy uzáverov |
| Prevedenie: | Dverový záves |
| Preverené stavebným dozorom: | Nepreverené stavebným dozorom |
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Žlté pozinkovanie |
| Nastaviteľné: | Neprestaviteľné |
| Obsah balenia: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,85 kg |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šírka: | 3,5 cm |
| Hĺbka: | 2 mm |





