Skriňová zástrč nažlto pozinkovaná 75 mm x 40 mm
Číslo výrobku 3965647Opis výrobku
Číslo výrobku 3965647
Skriňová zástrč slúži na zaistenie proti neúmyselnému otvoreniu nábytkových dvierok. Má rozmery 75 mm x 40 mm. Zástrč má uzatvárací čap a aretačný zárez pre kolík zástrče. Montáž sa vykonáva priskrutkovaním. Skriňová zástrč je z nažlto pozinkovanej ocele. Je preto odolná voči vplyvom počasia a dá sa použiť vonku.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874900029
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Grendel rígle |
| Prevedenie: | Závora |
| Preverené stavebným dozorom: | Nepreverené stavebným dozorom |
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Žlté pozinkovanie |
| Nastaviteľné: | Neprestaviteľné |
| Obsah balenia: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 314 g |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šírka: | 4,0 cm |
| Hĺbka: | 1 mm |





