TKZ Dverný záves 60 M8 s klincom, zinok modrý, 3 ks
Číslo výrobku 2263242Opis výrobku
Číslo výrobku 2263242
TKZ komplet dverného závesu určený na otočné spojenie drevených dverí s polodrážkou a drevené zárubne. Záves má voľne vložený čap. Balenie obsahuje 3 ks.
Vlastnosti:
- Únosnosť: 20 kg/ks
- Typ závesu: kompletný záves
- Typ dverí: interiérové
- Orientácia dverí: pre pravé aj ľavé dvere (zárubňa)
- Materiál dverného krídla: drevo
- Prevedenie dverí: s polodrážkou
- Typ zárubne: drevo masív
- Ukončenie výrobku: bez ozdoby
- Materiál výrobku: oceľ
- Požiarna odolnosť: nie
- Uchytenie závesu: na zaskrutkovanie
- Priemer závitu svorníkov: M8
- Výška čapu: 14 mm
- Povrchová úprava: zinok modrý
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Závesy |
| Prevedenie: | Závesy |
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah balenia: | 3 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Výška: | 6,3 cm |
| Šírka: | 9,9 cm |
| Hĺbka: | 1,5 cm |









