Závitová skrutka s polguľatou hlavou PH2 bielo pozinkovaná M5 x 30 mm, 100 ks
Číslo výrobku 1885243Opis výrobku
Číslo výrobku 1885243
Skrutky s polguľatou hlavou
Srutky s polguľatou hlavou sa najčastejšie používajú na spájanie drevených prvkov, upevňovanie kovania a doskových materiálov, a tiež v miestach, kde je vyžadovaný prívetivý estetický vzhľad. Skrutky tvoria guľový úseč. Hlava zviera s driekom pravý uhol, takže do materiálu nezapadá, ale dosadá naň. Môže mať aj golier. Spoločne so zápustnou hlavou je polguľatá hlava najčastejšie používaným typom.
Drážka PH (Phillips)
Drážka PH, známa tiež ako Philips, je krížová drážka, ktorá sa používa na uťahovanie a povoľovanie skrutiek pomocou skrutkovača alebo bitov so zodpovedajúcim profilom. Je tvorená rovnoramenným krížom a vyznačuje sa tým, že čepeľ skrutkovača má kužeľovitý tvar a boky drážky sa smerom k špičke zužujú. Drážku PH nájdete predovšetkým pri skrutkách do sadrokartónu, v elektronike, nábytku a automobilovom priemysle.
Pozinkovaná oceľ (biela/žltá/čierna)
Skrutky z pozinkovanej ocele nie sú dlhodobo odolné voči poveternostným vplyvom, ani pri použití v mäkkých drevinách, preto nie sú odporúčané pre použitie v exteriéri. V exteriéri sú použiteľné iba v prípade, že miesto je chránené pred priamym pôsobením poveternostných vplyvov. Sú vhodné pre triedu prevádzky 1 a 2, tá je charakterizovaná vlhkosťou materiálu zodpovedajúcou teplote 20 ° C a relatívnou vlhkosťou okolitého vzduchu presahujúcou 65% iba po niekoľko týždňov v roku. V tejto triede prevádzky nepresahuje vlhkosť u väčšiny dreva ihličnatých drevín 12% (jedná sa predovšetkým o obývané interiéry).
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874856708
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrch: | Pozinkované |
| Pohon: | Pohon PH s krížovou drážkou |
| Norma DIN: | DIN 7985 |
| Obsah balenia: | 100 ks |
| Vhodná veľkosť vrtáka: | 5 mm |
| Vytvrdené: | Vytvrdené |
| Priemer závitu (mm): | 5,0 mm |
| Priemer hlavy (mm): | 10,0 mm |
| Materiál skrutiek: | Oceľ |
| Kvalita materiálu skrutiek: | 8 (oceľ) |
| Matica: | K dostaniu zvlášť |
| Tvar hrotu skrutiek: | Iné |
| Podložka: | Bez podložky |
| Typ závitu: | Metrický závit |
| Dĺžka: | 30 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 591 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šírka: | 5 mm |







