Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Závitová tyč M20 x 1000 mm oceľ pozinkovaná

Č.výr. 4925764

  • Univerzálne vhodná na robustné spájanie
  • Nehrdzavejúca a pevná na vysokú odolnosť
  • Možnosť individuálneho skrátenia a predlženia
Informácie o výrobku
5,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4925764

LUX-TOOLS závitovú tyč s priebežným vonkajším závitom môžete všestranne využiť v dielni a na stavenisku. Používajú ju stolári, na montáž nábytku alebo na spoľahlivé spájanie pevných materiálov pri betonárskych prácach. Závitová tyč je vyrobená z ocele, ktorá je pozinkovaná, a tým chránená pred hrdzou. Na základe tejto vlastnosti je vhodná do interiéru a exteriéru.

Pevná závitová tyč má metrický závit M20 s vonkajším priemerom 20 mm a je dlhá 1000 cm. V prípade potreby ju pomocou závitorezu môžete skrátiť na potrebnú dlžku alebo ju pomocou spojovacej matice môžete predlžiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Závitové tyče
Materiál:Oceľ
Povrch:Pozinkovaný
Typ závitu:Úplný závit
Obsah balenia:1 ks
Obsah balenia:1 950 g
Priemer:20 mm
Dĺžka:1 000 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,95 kg
Výška:100,0 cm
Šírka:2,0 cm
Dĺžka:2,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore