Závitová tyč bielo pozinkovaná M16 x 2000 mm
Číslo výrobku 1444157Opis výrobku
Číslo výrobku 1444157
Závitové tyče
Závitové tyče sa používajú hlavne ako spojovací prvok na upevnenie a zabezpečenie rôznych konštrukcií, a to ako v stavebníctve, tak aj v strojárstve. Sú ideálne pre situácie, keď bežné skrutky nestačia, alebo keď je potrebné osadiť matice z oboch strán.
Pozinkovaná oceľ (biela/žltá/čierna)
Skrutky z pozinkovanej ocele nie sú dlhodobo odolné voči poveternostným vplyvom, ani pri použití v mäkkých drevinách, preto nie sú odporúčané pre použitie v exteriéri. V exteriéri sú použiteľné iba v prípade, že miesto je chránené pred priamym pôsobením poveternostných vplyvov. Sú vhodné pre triedu prevádzky 1 a 2, tá je charakterizovaná vlhkosťou materiálu zodpovedajúcou teplote 20 ° C a relatívnou vlhkosťou okolitého vzduchu presahujúcou 65% iba po niekoľko týždňov v roku. V tejto triede prevádzky nepresahuje vlhkosť u väčšiny dreva ihličnatých drevín 12% (jedná sa predovšetkým o obývané interiéry).
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874765437
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrch: | Žiarovo pozinkované |
| Obsah balenia: | 1 ks |
| Obsah balenia: | 2 530 g |
| Priemer: | 16 mm |
| Druh závitu spojovacej techniky: | Plný závit |
| Veľkosť závitu (metrická): | M16 |
| Stúpanie závitu (mm): | 2,00 mm |
| Materiál závitových tyčí: | Oceľ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,60 kg |
| Výška: | 1,6 cm |
| Šírka: | 1,6 cm |
| Hĺbka: | 2,00 m |





