LUX-TOOLS Pružná závlačka "R" pozinkovaná 3 mm, 2 ks
Číslo výrobku 3629383Opis výrobku
Číslo výrobku 3629383
Pružné závlačky sa používajú na zaistenie čapov, hriadeľov a matíc (najmä korunkových) proti samovoľnému uvoľneniu a vypadnutiu, a to v rozoberateľných spojoch, kde nie je potrebné prenášať silu, ale iba zamedziť pohybu. Sú ideálne pre poľnohospodárske stroje, automobily, priemyselné stroje a všade tam, kde je potrebné rýchle a spoľahlivé zaistenie, ktoré odoláva vibráciám. Tvar závlačky (pripomínajúce písmeno R) umožňuje jednoduchú montáž a demontáž bez ohýbania a poskytuje pružný odpor.
Pozinkovaná oceľ (biela/žltá/čierna)
Vruty z pozinkovanej ocele nie sú dlhodobo odolné voči poveternostným vplyvom, ani pri použití v mäkkých drevinách, preto nie sú odporúčané pre použitie v exteriéri. V exteriéri sú použiteľné iba v prípade, že miesto je chránené pred priamym pôsobením poveternostných vplyvov. Sú vhodné pre triedu prevádzky 1 a 2, tá je charakterizovaná vlhkosťou materiálu zodpovedajúcou teplote 20 ° C a relatívnou vlhkosťou okolitého vzduchu presahujúcou 65% iba po niekoľko týždňov v roku. V tejto triede prevádzky nepresahuje vlhkosť u väčšiny dreva ihličnatých drevín 12% (jedná sa predovšetkým o obývané interiéry).
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874828200
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ položky Klince, Špendlíky, Závlačky: | Závlačka |
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah balenia: | 2 ks |
| Obsah balenia: | 48 g |
| Priemer: | 3 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29 g |
| Výška: | 18,1 cm |
| Šírka: | 5,5 cm |
| Hĺbka: | 2,7 cm |



