Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Štvorhranný zavlažovač AquaZoom L

Č.výr. 1496090

  • Rovnomerné, flexibilné a presné zavlažovanie bez vytvárania kaluží
Informácie o výrobku
49,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1496090

Gardena štvorhranný zavlažovač AquaZoom L je vhodný na presné zavlažovanie obdĺžnikových a štvorcových trávnikov od 28 do 350 metrov štvorcových. Zavlažovač má plynule nastaviteľný dosah od 7 do maximálne 21 metrov a regulovateľnú šírku striekania od 4 do maximálne 17 metrov. Pomocou regulácie množstva sa realizuje jemné nastavenie zavlažovanej plochy. Mimoriadne široký podstavec zaručuje stabilné státie. Kovový filter vo vnútri bráni vniknutiu nečistôt. AquaZoom L má trysky z mäkkého plastu, ktoré sa dajú ľahko čistiť prstami. Kovové prvky zabezpečujú dodatočnú robustnosť. Gardena štvorhranný zavlažovač AquaZoom L je odolný proti mrazu a poveternostným vplyvom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Oscilačný postrekovač
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,05 kg
Výška:10,0 cm
Šírka:17,1 cm
Dĺžka:57,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore