Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Systém Micro-Drip štvorhranný zavlažovač OS 90

Č.výr. 1495829

  • Na zavlažovanie štvorcových a obdĺžnikových plôch 1 - 90 m2
Informácie o výrobku
19,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1495829

Gardena štvorhranný zavlažovač OS 90 je vhodný na zavlažovanie štvorcových a obdĺžnikových plôch od 1 do 90 metrov štvorcových. Kompaktný zavlažovač má dostrek 1,5 - 13 metrov a šírku striekania od 0,5 až do maximálne 7 metrov. Patentovaná spojovacia technika "Quick & Easy" umožňuje veľký počet spojovacích možností. Štvorhranný zavlažovač OS 90 sa môže výškovo prestaviť pomocou predlžovacej rúrky (č. výr. 8363) a upevniť na pevnom podklade. Je možné aj upevnenie do zeme pomocou vedenia rúrky (č. výr. 8328).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Postrekovač
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:250 g
Výška:10,5 cm
Šírka:19,0 cm
Dĺžka:29,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore