18.1.2020 10:58


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Gardena Domáci vodný automat 3500 / 4E Classic

Č.výr. 4797544
  • Vhodný ako pre mobilné, tak i stacionárne použitie
Informácie o výrobku
159,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajniBratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4797544

S domácimi vodnými automatmi ušetríte peniaze a prispejete k ochrane životného prostredia: používaním dažďovej vody alebo vody zo studne na zavlažovanie záhrady alebo jej používanie na splachovanie toalety alebo prevádzku automatickej práčky v domácnosti. Integrovaná elektronika automaticky aktivuje tento pevný domáci vodný automat v prípade potreby a potom ho zase vypne. Kompaktný Gardena domáci vodný automat 3500 / 4E Classic s výkonom 800 W, maximálnym čerpaným množstvom 3,500 l / h a a maximálnym tlakom 4.0 bar je mimoriadne vhodný ako pre mobilné, tak i stacionárne použitie - všade tam, kde je potrebné. Prevádzka je ľahký, bezproblémový a praktický. Vďaka ergonomicky tvarovanému držadlu možno domáci vodný automat ľahko prenášať, uviesť do prevádzky stlačením tlačidla a využívať bezpočet funkcií pre jednoduchú prevádzku. A aký je dôvod tohto rýchleho a bezproblémovej prevádzky? Je to moderný integrovaný riadiaci ventil, ktoré zaručuje rýchle sanie! A ďalšie užitočná funkcia: moderný integrovaný program pre nízky čerpaný objem vody zaisťuje bezproblémové použitie aj pri malých odberoch, napríklad pri prevádzke moderných pračiek alebo kvapkových závlahových systémů.Toto čerpadlo má tiež diagnostický systém chýb . Vďaka nemu sú odhalené aj najmenšie poruchy, napríklad kvapkajúce kohútiky, pretekajúcej nádrž na WC alebo problémy na strane nasávania - sú jasne indikované pomocou blikajúca LED-kontrolky, ktorá bliká v rôznych frekvenciách v závislosti na stave. Týmto spôsobom je možné začať opatrenia na odstránenie problémov. Poistka chodu nasucho zabraňuje poškodeniu čerpadla pri nedostatku čerpaného média. Pre silný a tichý chod sú v čerpadle inštalované výhradne vysoko kvalitné materiály. Bezúdržbový kondenzátorový motor s tepelnou poistkou dopravuje vodu účinne na požadované miesto pomocou systému ísť. Veľký plniaci otvor pre naplnenie čerpadla pred uvedením do prevádzky umožňuje jednoduchú manipuláciu. Gumové pätky sú zárukou toho, že prístroj stojí pevne a pracuje s nízkou hladinou hlučnosti a vibrácií. Veľkoobjemový filter s jemnými okami chráni tlakové čerpadlo elektronického domáceho vodného automatu pred nečistotami a pieskom. Je to praktické, pretože nie je vyžadovaný externý predfilter. V prípade nebezpečenstva mrazu možno domáci vodný automat jednoducho vyprázdniť cez vypúšťací skrutku. Praktické: QR kód na čerpadle ponúka podrobnejšie informácie a umožňuje prehrať videá o prednostiach a výhodách domácich vodných automatov. Okrem toho si môžete pozrieť videá ohľadom bezproblémového uvedenia do prevádzky, ako správne uskladniť domáci vodný automat na zimu a získať cenné tipy ohľadom problémov sania. Týmto spôsobom budete komplexne informovaní o tom, ako predĺžiť a zaručiť bezporuchovú prevádzku vášho domáceho vodného automatu.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
8,5 kg
Výška:
31,5 cm
Šírka:
23,0 cm

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore