18.1.2020 9:42


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Gardena Ručné kefa na drhnutie

Č.výr. 4022810
  • Veľmi jednoduché použitie
Informácie o výrobku
16,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4022810

S ručnou kefou na drhnutie radu Gardena Comfort pripojeným k prívodu vody a vybaveným prípojkou Original Gardena System možno ľahko čistiť odolné povrchy. Je vybavený plynule nastaviteľnou a uzatvárateľnou reguláciou prietoku. Vďaka tomu je použitie veľmi jednoduché, pretože môžete prietok prispôsobiť danej situácii. Ručná kefa na drhnutie možno ľahko používať jednou rukou a vďaka svojmu úzkemu a plochému tvaru je vhodný pre tesné priestory. Čistiaceho efekt dosiahnete pridaním mydlových tyčiniek od spoločnosti Gardena. Opasok z mäkčeného plastu okolo kefy zabraňuje poškrabaniu. Upratovanie môže byť tak jednoduché.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore