18.1.2020 10:21


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Gardena Sada na umývanie podláh

Č.výr. 4022620
  • Pre uvoľnenie nepoddajných nečistôt
Informácie o výrobku
46,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4022620

Túto sadu na umývanie podláh od spoločnosti Gardena je možné začať okamžite používať. Súčasťou tejto cenovo výhodné atraktívnej sady je tvrdý kefa radu Gardena Comfort, vodná násada 150 od spoločnosti Gardena a univerzálny čistič od spoločnosti Gardena. Sada na umývanie podláh je obzvlášť vhodná pre dôkladné čistenie odolných povrchov, ako sú terasy, cestičky, príjazdové cesty atď. Tvrdý kefa rady Comfort, pripojený k prívodu vody, so štetinami rôznej dĺžky as intenzívnym čistiacim efektom je mimoriadne užitočný pre nerovné povrchy, spoje a priehlbiny. So špeciálnou plochou rozprašovacou tryskou a škrabkou uvoľňuje aj nepoddajné nečistoty. Spolu s vodnou násadou Original Gardena systému, ktorú možno vďaka prípojke Original Gardena systému ľahko pripojiť k príslušenstva, a vďaka univerzálnemu čističu od spoločnosti Gardena môžete ľahko a dôkladne čistiť povrchy z kameňa a dlaždíc.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
740 g
Výška:
10,0 cm
Šírka:
166,5 cm
Dĺžka:
28,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore