Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Ventilová skriňa V3

Č.výr. 3284692

  • Na montáž 3 ventilov
  • Ochrana proti mrazu
  • Detská poistka
Informácie o výrobku
72,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 3284692

Vo ventilovej skrini Gardena V3 je možné pod zemou zabudovať buď 3 zavlažovaice ventily 24 V alebo 3 zavlažovacie ventily 9 V. Prívod vody môže byť voliteľne z 3 strán.
Teleskopická hadicová spojka sa pritom postará o jednoduchú montáž a demontáž ventila. Káblový pripojovací box je vodeodolný a zabezpečí jednoduché a prehľadné káblové spojenie 24 V.
Cez centrálny odvodňovací klobúčik je možné prívod vody vyprázdniť pred príchodom mrazov. Veko je možné veľmi jednoducho uzamknúť.

Ventilová skriňa Gardena V3 má vonkajší závit 25 mm (1").

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Spojovacie kusy

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore