18.1.2020 11:21


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Gardena Vozík na hadicu AquaRoll L Easy

Č.výr. 1157650
  • Zastavenie odkvapkávania
  • Maximálna stabilita vďaka funkcii Kick & Stand
  • Priestorovo úsporné skladovanie vďaka výškovo nastaviteľnej rukoväti
Informácie o výrobku
69,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1157650

Gardena vozík na hadicu AquaRoll L Easy umožňuje priestorovo úsporné skladovanie záhradnej hadice a poskytuje komfortnú manipuláciu. Vďaka zahnutej hadicovej prípojke vo vnútri bubna sa hadica nezalomí, pre maximálny prietok vody. Vďaka ergonomickej kľuke s prvkami z mäkkého plast,u ako aj stabilnému vedeniu hadice je hadicu možné spoľahlivo namotať na veľký bubon. Špeciálne tvarovaný vyklápací podstavec zaručuje vysokú stabilitu. Na priestorovo úsporné skladovanie sa podstavec a kľuka zaklopia a rukoväť sa zasunie smerom nadol. Zastavenie dokvapkávania zabezpečuje, že voda po použití alebo pri preprave nevyteká. Vozík na hadicu je odolný voči mrazu.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore