18.1.2020 9:16


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Sada Gardena Rozprašovacia hadica externá

Č.výr. 1191469
44,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1191469

Gardena mlhovací hadica exteriérová - sada vám pomôže ochladiť sa v horúcich letných dňoch. Systém obsahujúci mikro hmliace trysky sa jednoducho pripojí k slnečníku, markýze alebo pergole a na opačnom konci k vodovodnému kohútiku. Trysky vytvárajú jemnú hmlu, ktorá príjemne ochladzuje okolný vzduch. Vďaka praktickým rychloupinákom je používanie exteriérovej hadice veľmi flexibilné. Rýchloupináky je možné rýchlo odpojiť a hadicu nainštalovať kdekoľvek inde - na balkóne, verande alebo na slnečník či stan. V prípade pevnej inštalácie napríklad na pergole je možné rýchloupináky taktiež jednoducho prišróbovať. Systém je možné jednoducho prepojiť s vodovodným kohútikom pomocou integrované OGS rýchlospojky. Mikro hmliaca tryska so stopspojkou na konci hadice zabráňuje vytekaniu vody po zastavení prívodu vody.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Druh:
Príslušenstvo

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
1,12 kg
Výška:
5,5 cm
Šírka:
28,0 cm
Dĺžka:
29,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore