2.3.2021 12:55


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Leifheit Náhradný poťah AirBoard Thermo Reflect Table

Č.výr. 5094313
  • Špeciálny poťah s technológiou Thermo Reflect na Leifheit žehliacu dosku Air Board Table Compact a Leifheit Mikado Tableboard
  • Optimálne komfortné upevnenie vďaka sťahovacej šnúrke s klipom
  • Certifikované podľa noriem Öko-Tex
Informácie o výrobku
12,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5094313

Leifheit špeciálny poťah AirBoard s technológiou Thermo Reflect a 3 mm čalúnením z penovej hmoty zabezpečuje obzvlášť efektívne žehlenie bežnými žehličkami. Poťah vhodný na Leifheit žehliacu dosku Air Board Table Compact a Leifheit Mikado Tableboard odráža vďaka špeciálnej titánovej vrstve (technológia Thermo Reflect) paru a teplo a zabezpečí až o 33 % rýchlejšie žehlenie. Dostupný v rozmeroch 73 cm x 30 cm. Sťahovacia šnúrka s klipom zabezpečí optimálny komfort. Certifikované podľa noriem Öko-Tex.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Povlaky
Vhodné pre parnú stanicu:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:105 g
Výška:1,5 cm
Šírka:24,0 cm
Dĺžka:36,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore