LEIFHEIT Žehliaca doska Air Board M Black Plus NF 78-98 x 120 x 38 cm (72485)
Číslo výrobku 2455608Opis výrobku
Číslo výrobku 2455608
Žehliaca doska LEIFHEIT Air Board M Black Plus NF
LEIFHEIT Air Board M Black Plus NF je žehliaca doska ideálna do menších až stredne veľkých domácností vhodná pre bežné aj naparovacie žehličky. Má štýlové čierno-antracitové farebné prevedenie. Žehliaca doska je vybavená ultra ľahkou žehliacou plochou Lei-Tec o rozmere 120 x 38 cm zo špeciálneho plastu umožňujúca žehliacu dosku ľahko zostaviť, demontovať a uložiť behom chvíle a stabilným základovým rámom. Pre ľahkú prepravu a priestorovo úsporné uloženie je vybavené integrovaným transportným zámkom. Špeciálna patentovaná žehliaca plocha Lei-Tech je opatrená dierovaním, ktoré zabraňuje nežiaducemu zrážaniu vodnej pary vo vnútri dosky.
Prkno je výškovo nastaviteľné a umožňuje žehlenie šetrné k chrbtu s optimálnou pracovnou výškou 78 až 98 cm. Žehliaca plocha je pre úsporu času a rýchlejšie žehlenie opatrená poťahom Thermo-Reflect, ktorý odrádza paru a teplo a tým vytvára obojstranný efekt žehlenia, s ktorým je žehlenie až o 33% jednoduchšie a rýchlejšie (poťah s certifikáciou Oeko-Tex). S pevnou podperou žehličky, s držiakom kábla a prívodným káblom 1,8 m so zástrčkou.
Informácie o výrobcovi
LEIFHEIT
Leifheitstr 1
56377 Nassau - Germania
info.italy@leifheit.com
4006501724854
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Žehliace stoly |
| Vhodné pre parnú stanicu: | Vhodné pre parnú stanicu |
| Žehliaca plocha šírka: | 120 cm |
| Žehliaca plocha hĺbka: | 38 cm |
| Možnosť nastavenia výšky: | Výškovo nastaviteľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5,1 kg |
| Výška: | 154,0 cm |
| Šírka: | 9,0 cm |
| Hĺbka: | 41,5 cm |











