Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

COMPO SANA Substrát pre muškáty a balkónové rastliny Super ľahký 25 l

Č.výr. 5129861

  • Aqua Depot pre optimálne uchovávanie vody
  • O 50 % ľahší, 100 % COMPO kvality a objemu
  • Zásoba hlavných a stopových živín na dobu 12 týždňov
Informácie o výrobku
4,69 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

72 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5129861

COMPO SANA substrát pre muškáty a balkónové rastliny Super ľahký Vám v pravom zmysle slova uľahčí nákup substrátu pre Vaše rastliny. Tento substrát je zhruba o polovicu ľahší ako obvyklé substráty a pritom ponúka 100 % kvality a objemu. Substrát zásobuje Vaše rastliny po dobu 12 týždňov všetkými potrebnými živinami. Obsiahnutý PERLIT a aktivátor koreňov AGROSIL vytvára kyprú, vzdušnú štruktúru a zaisťuje najlepšie podmienky pre rozvoj koreňovej sústavy pre silné a zdravé rastliny. Vďaka praktickému kompaktnému formátu a pevnému úchytu sa doprava a manipulácia so substrátom stáva oveľa jednoduchšia. Stabilné balenie umožňuje optimálne odoberanie substrátu. Po použití možno balenie znovu uzavrieť pomocou priloženej samolepiacej etikety pre bezproblémové ukladanie zvyšného množstva.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť použitia:Záhrada/ exteriér
Bio:Nie
Obsah balenia:25 l
Vhodné pre ekologické poľnohospodárstvo:Nie
Rašelina:Obsahuje rašelinu
Druh balenia:Vrece
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,5 kg
Výška:19,0 cm
Šírka:20,0 cm
Dĺžka:42,0 cm

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore