Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Terrasan Substrát pre orchidey 5 l

Č.výr. 3906864

  • Pre všetky druhy a typy orchideí
  • Vzdušná štruktúra
  • Podporuje rýchle prekorenenie
Informácie o výrobku
3,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

56 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3906864

Špeciálny substrát s bohatou štruktúrou a vysokým podielom píniovej kôry. Vláknitá štruktúra bielej rašeliny pojíma zálievku a v substráte udržuje vlhkosť. Vďaka hrubej štruktúre si substrát udržiava optimálnu vzdušnosť a tým dobré zásobenie koreňov kyslíkom. Presne odmeraný prídavok hnojiva v substráte zabezpečuje krásne vyfarbené kvety dokonalého tvaru. Terrasan substrát pre orchidey je špeciálna zmes prírodných materiálov zostavená podľa celkom špecifických potrieb Vašich orchideí. Substrát vďaka vysokému podielu hrubej rašeliny a píniovej kôry zabezpečuje vzdušnú a hrubú štruktúru, ktorá je veľmi dôležitá pre oporné korene orchideí.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť použitia:Interiér/ obytný priestor

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore