14.10.2019 15:05


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Terrasan Substrát pre orchidey 5 l

Č.výr. 3906864
  • Pre všetky druhy a typy orchideí
  • Vzdušná štruktúra
  • Podporuje rýchle prekorenenie
Informácie o výrobku
3,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

67 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3906864

Špeciálny substrát s bohatou štruktúrou a vysokým podielom píniové kôry. Vláknitá štruktúra bielej rašeliny pojíma zálievku a v substráte udržuje vlhkosť. Vďaka hrubej štruktúre si substrát udržiava optimálnu vzdušnosť a tým dobré zásobenie koreňov kyslíkom. Presne odmeraný prídavok hnojiva v substráte zabezpečuje krásne vyfarbené kvety dokonalého tvaru. Terrasan substrát pre orchidey je špeciálna zmes prírodných materiálov zostavená podľa celkom špecifických potrieb Vašich orchideí. Substrát vďaka vysokému podielu hrubej rašeliny a píniové kôry zabezpečuje vzdušnú a hrubú štruktúru, ktorá je veľmi dôležitá pre oporné korene orchideí.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.12.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore