Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Substrát pre vyvýšené záhony 50 l

Č.výr. 1349208

  • Z prírodných surovín
  • Zásobuje rastliny vodou a živinami
  • Urýchľuje rast koreňov
Informácie o výrobku
8,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

85 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1349208

Substrát je vyrobený len z prírodných surovín - rašeliny, kokosového vlákna a ílu, s upravenou reakciou vápencom, a je obohatený štartovacou dávkou organického hnojiva pre ekologické pestovanie. Jedinečná štruktúra zaručuje rastlinám optimálne prevzdušnenie koreňového obalu, a tým urýchľuje rast koreňov. Vďaka vysokej nasiakavosti výborne zásobuje rastliny vodou a živinami vrátane mikroprvkov.
Množstvo na palete: 51 kusov

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore