5.3.2021 22:50


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Ecobooster Cascade SLC M22 chrómovaný

Č.výr. 4203741

  • Na zníženie spotreby vody
  • Na batérie do kúpeľne, na WC a do kuchyne
  • Z chrómovanej mosadze
Informácie o výrobku
14,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

12 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4203741

Ecobooster Cascade SLC sa používa na batérie do kúpeľne, na WC a do kuchyne. Je vyrobený z chrómovanej mosadze. Na montáž na batériu sa používa závit M22. Zmiešavacia tryska šetrí vodu a energiu miernym primiešavaním vzduchu. Integrovaný prepínací ovládač umožňuje okamžité prepnutie z úsporného režimu na plný prietok. Po otočení je úsporný režim opäť aktívny. Pri čistení nie je nutné zmiešavaciu trysku demontovať. Schválené je použitie na inštaláciách pitnej vody.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:54 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore