Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kuchynská sprcha Variolino PCA M22 x M24 chrómovaná

Č.výr. 4203626

  • Na rovnomerne tvarovaný prúd sprchy
  • Otočná všetkými smermi vďaka guľovému kĺbu
  • Z chrómovanej mosadze
Informácie o výrobku
10,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4203626

Kuchynská sprcha Variolino PCA je komfortné rozšírenie vodného ventilu v dreze. Formuje rovnomerný prúd vody. Je vybavená vnútorným závitom M22 a prechodovým kusom. Tak sa dá ľahko pripojiť k všetkým vodným ventilom M22 a M24. Je vyrobená z mosadze, povrch je chrómovaný. Funkcia úspory vody znižuje spotrebu vody. Pomocou pohyblivého guľového kĺbu sa dá sprcha otáčať všetkými smermi. Okrem funkcie normálneho prúdu má nástavec tiež funkciu sprchy na plynulé sprchovanie. Inštalácia je povolená pre rozvody pitnej vody.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:48 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore