Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Šetrič vody s hadicou M22 x M24 x 150 mm pochrómovaný

Č.výr. 4962551

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Zmiešavacie dýzy

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 4962551

Všestranný OBI šetrič vody je flexibilný nadstavec na vodovodný kohút v kuchyni a v sanitárnej oblasti. Tvaruje rovnomerný prúd vody a zabraňuje neželanému rozstrekovaniu pri širokom dosahu. Šetrič vody je vybavený vhodnou prípojkou na armatúry s vnútorným a vonkajším závitom. Má závit M22 a M24. Materiál je vysokokvalitne pochrómovaný a vyznačuje sa odolnosťou proti poškriabaniu a robustnosťou. Primiešavaním vzduchu dosiahne šetrič vody zníženie spotreby vody. Spotrebuje sa menej vody bez zníženia komfortu. Nadstavec, vo forme pružnej hadice, je otočným predĺžením vodovodného kohúta. Umožňuje rozsiahle opláchnutie umývadla alebo polohovanie na naplnenie nádob. Dĺžka je 150 mm. Povolené používanie na pitnú vodu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Závit:M22/M24
Materiál:Plast
Povrch:Pochrómovaný
Úspora vody:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:70 g
Výška:15,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore