Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Regulátor prúdu Cascade SLC AC Eco M22 chrómovaný

Č.výr. 4203600

  • Vytvára rovnomerný prúd vody
  • So samočistiacou funkciou
  • Chrómovaná mosadz
Informácie o výrobku
7,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4203600

Regulátor prúdu Cascade SLC AC Eco sa používa ako zvláštna zmiešavacia dýza pre batérie. Vytvára rovnomerný prúd vody. Je vyrobený z chrómovanej mosadze. Na umiestnenie na batériu slúži závit s veľkosťou M22. Je vybavený samočistiacou funkciou sitka. Môže sa použiť pre inštalácie pitnej vody.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Závit:M22
Materiál:Mosadz
Povrch:Pochrómovaný
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:13 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore