2.3.2021 20:58


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Regulátor prúdu Cascade SLC AC Eco M22 x M24 chrómovaný

Č.výr. 4203634
  • Úsporný
  • Samočistiaci
  • Chrómovaná mosadz
Informácie o výrobku
17,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4203634

Regulátor prúdu Cascade SLC AC Eco dopĺňa batérie do kúpeľne, na WC a do kuchyne. Zaisťuje rovnomerné a jemné rozdelenie vody. Materiál je chrómovaná mosadz. Na upevnenie slúži voliteľne vnútorný alebo vonkajší závit. Na pripojenie k batérii sú k dispozícii veľkosti M22 alebo M24. Pri čistení nie je nutné demontovať zmiešavaciu dýzu. Použitie je schválené pre inštalácie pitnej vody.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:57 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore