6.3.2021 0:09


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Regulátor prúdu Cascade SLC AC Eco M22 x M24 chrómovaný

Č.výr. 4203683

  • Vytvára rovnomerný prúd vody
  • Na úsporu vody
  • Z chrómovanej mosadze
Informácie o výrobku
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4203683

Regulátor prúdu Cascade SLC AC Eco slúži ako zmiešavacia dýza pre moderné batérie do kúpeľne, na WC a do kuchyne. Umožňuje dosiahnuť rovnomerný prúd vody. Regulátor je vyrobený z mosadze a má chrómovaný povrch. Na upevnenie k batérii sa dá použiť vnútorný alebo vonkajší závit. Na výber sú rozmery závitu M22 a M24. Náhradný diel so zvýšenou ochranou proti usádzaniu vodného kameňa je úsporný pri spotrebe vody a má samočistiacu funkciu. Môže sa použiť pre rozvody pitnej vody.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:26 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore