2.3.2021 21:28


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Regulátor prúdu Cascade SLC AC Eco M24 chrómovaný, 2 ks

Č.výr. 4203667
  • Optimalizácia spotreby vody
  • Pre batérie do kúpeľne, na WC a do kuchyne
  • Odolný materiál
Informácie o výrobku
14,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4203667

Regulátor prúdu Cascade SLC AC Eco dopĺňa vybavenie batérie do kúpeľne, na WC a do kuchyne. Ponúka pritom moderné technické funkcie. Okrem stabilného rozdeľovania vody zaisťuje rovnomerný prúd vody bez striekania. Materiál je chrómovaná mosadz, ktorá sa vyznačuje odolnosťou voči korózii. Na upevnenie batérie sa používa prípojka M24. Zmiešavacia dýza pritom šetrí vodu. Súčasťou vybavenia je silikónové sitko. Sitko sa dá čistiť zvonka, bez demontáže zmiešavacej dýzy. V balení sa nachádzajú dva kusy.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:26 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore