Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Regulátor prúdu Honeycomb PCA M16 x M18 chrómovaný

Č.výr. 4203584

  • Vytvára jemný prúd vody
  • Na úsporu vody
  • Z chrómovanej mosadze
Informácie o výrobku
8,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4203584

Regulátor prúdu Honeycomb PCA je univerzálna zmiešavacia dýza. Hodí sa pre batérie do kúpeľne, na WC a do kuchyne. Vytvára jemný, rovnomerný prúd vody. Dýza je vyrobená z chrómovanej mosadze. Na jednoduchú inštaláciu má závit s veľkosťou M18. S vhodným puzdrom navyše umožňuje upevnenie na prípojkách M16. Metóda úspory vody znižuje trvalo spotrebu vody a energie. Dýza je pritom vybavená samočistiacou funkciou. Použitie je schválené pre inštalácie pitnej vody.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:16 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore