2.3.2021 21:37


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Regulátor prúdu vody Caché Cascade SLC PCA s montážnym kľúčom M24

Č.výr. 1495068
  • Nahrádza opotrebovanú zmiešavaciu trysku
  • Z plastu s dlhou životnosťou
  • Jednoduchá inštalácia
Informácie o výrobku
11,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1495068

Regulátor prúdu vody Caché Cascade SLC PCA je určený na priamu montáž vo výtoku kuchynských alebo kúpeľňových batérií. Tvaruje rovnomerný prúd vody, čo zabraňuje nepríjemného striekaniu vody. Slúži tak ako náhrada za znečistenú alebo vodným kameňom zanesenú zmiešavaciu trysku. Naskrutkuje sa priamo vo výtoku vody. Regulátor je vyrobený z plastu. Perlátor je vybavený na inštaláciu s vonkajším závitom s veľkosťou M24 x 1. Je kompatibilný s bežnými vodovodnými batériami tejto veľkosti, ktoré majú vhodný vnútorný závit. Prietokové množstvo je 5 l/min. Rozsah dodávky zahŕňa regulátor prúdu vody s tesnením, ako aj vhodný montážny kľúč.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Pripojenie:M24
Závit:M24
Materiál:Pochrómovaná mosadz
Povrch:Pochrómovaný
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:24 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore