Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Regulátor prúdu vody Caché Honeycomb PCA M18,5 s montážnym kľúčom

Č.výr. 1495373

  • Zabezpečuje rovnomerný prúd vody
  • Z trvanlivého plastu
  • Jednoduchá inštalácia
Informácie o výrobku
11,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1495373

Regulátor prúdu vody Caché Honeycomb PCA je náhradný diel na riešenie poškodenia alebo zanesenia vodným kameňom. Môže sa použiť priamo vo výtoku vody v kuchynských alebo kúpeľňových batériách. Regulátor sa inštaluje priamo do výtoku vody a nepotrebuje žiadne ústie na upevnenie. Perlátor je vyrobený z plastu a má schopnosť znižovať tvorbu vodného kameňa. Je vybavený vonkajším závitom s veľkosťou M18,5 x 1 a môže sa použiť na všetky bežné výtoky vody s vhodným vnútorným závitom. Zmiešavacia tryska navyše znižuje množstvo vody. Prietokové množstvo je 7 l/min. Dodávka zahŕňa úsporný regulátor a montážny kľúč.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Závit:M18
Materiál:Pochrómovaná mosadz
Povrch:Pochrómovaný
Úspora vody:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:15 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore