26.2.2021 2:51


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Regulátor prúdu vody Caché Honeycomb PCA M21,5 pochrómovaný s montážnym kľúčom

Č.výr. 1495365
  • Tvaruje rovnomerný prúd vody
  • Vrátane vhodného montážneho kľúča
  • Z mosadze
Informácie o výrobku
11,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1495365

Pomocou regulátora prúdu Caché Honeycomb PCA môžete nahradiť poškodenú zmiešavaciu trysku. Používa sa v sanitárnych inštaláciách pre kuchynské alebo kúpeľňové batérie a umožňuje rovnomerný prúd vody. Je vyrobený z mosadze a má pochrómovaný povrch. Výsledkom je zníženie spotreby a úspora vody. Regulátor má vonkajší závit s veľkosťou M21,5 x 1 a môže sa použiť na všetky vhodné výtoky vody s vnútorným závitom. Navyše je vhodný na použitie v rámci inštalácií pitnej vody. Dodávka zahŕňa okrem úsporného regulátora aj praktický montážny kľúč.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Závit:M21
Materiál:Pochrómovaná mosadz
Povrch:Pochrómovaný
Úspora vody:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:17 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore