2.3.2021 21:30


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Regulátor prúdu vody Cascade SLC AC PCA M24 pochrómovaný, 2 ks

Č.výr. 1495159
  • Tvaruje prúd vody
  • Redukuje prietokové množstvo
  • Z pochrómovanej ocele s vnútorným dielom z plastu
Informácie o výrobku
12,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1495159

Regulátor prúdu vody Cascade SLC AC PCA slúži ako náhradný diel pre znečistenú alebo poškodenú zmiešavaciu trysku. Môže sa priamo naskrutkovať do výtoku vody v kuchynských alebo kúpeľňových batériách a zabezpečuje rovnomerný prúd vody. Ústie je vyrobené z mosadze a vnútorný diel je z plastu. Povrch je pochrómovaný. Jeho vonkajší závit s veľkosťou M24 x 1 je možné použiť v takmer všetkých vodovodných batériách tejto veľkosti, ktoré majú vnútorný závit. Perlátor je koncipovaný tak, že šetrí vodu a môže sa použiť v inštaláciách pitnej vody. Súčasťou dodávky sú dva regulátory vody a dve vhodné tesnenia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Pripojenie:M24
Závit:M24
Materiál:Pochrómovaná mosadz
Povrch:Pochrómovaný
Úspora vody:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:37 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore