6.3.2021 11:35


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Regulátor prúdu vody Cascade SLC AC PCA s guľovým kĺbom M22 x M24 pochrómovaný

Č.výr. 1495282

  • Tvaruje rovnomerný prúd vody, ktorý sa môže individuálne nasmerovať
  • Z kovu s ochranným pochrómovaným povrchom, vnútorný diel z plastu
  • S guľovým kĺbom na flexibilnú manipuláciu
Informácie o výrobku
16,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1495282

Pomocou regulátora prúdu vody Cascade SLC AC PCA vrátane guľového kĺbu môžete prúd vody nielen rovnomerne tvarovať, ale aj individuálne určovať jeho smer. Používa sa sanitárnych inštaláciách pre kuchynské alebo kúpeľňové vodovodné batérie a nahrádza poškodenú alebo vodným kameňom zanesenú zmiešavaciu trysku. Ústie a kĺbový článok sú zo stabilnej mosadze, zatiaľ čo vnútorný diel je vyrobený z plastu, ktorý má schopnosť znižovať tvorbu vodného kameňa. Vďaka ochrannému pochrómovanému povrchu je perlátor nenáročný na ošetrovanie. Môže sa použiť vo výtokoch vody s veľkosťami M22 x 1 a M24 x 1, ktoré majú príslušný vnútorný, resp. vonkajší závit. Regulátor prúdu vody pomáha šetriť vodu. Súčasťou dodávky je zmiešavacia tryska a vhodné tesnenie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Pripojenie:M22 x M24
Závit:M22 x M24
Materiál:Pochrómovaná mosadz
Povrch:Pochrómovaný
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:66 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore