6.3.2021 11:27


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Regulátor prúdu vody Honeycomb PCA pre dizajnové vodovodné batérie M16 chróm

Č.výr. 1495316

  • Na rovnomerný prúd vody bez striekania
  • Vyrovnáva tlak vody
  • Vytvára spojenie do výtoku vody
Informácie o výrobku
8,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1495316

Regulátor prúdu vody Honeycomb PCA pre dizajnové vodovodné batérie dokáže nahradiť poškodenú alebo vodným kameňom zanesenú zmiešavaciu trysku a môže sa naskrutkovať priamo do výtoku vody v kuchynských alebo kúpeľňových batériách. Vďaka špeciálnej voštinovej konštrukcii formuje rovnomerný prúd vody bez striekania do strán. Ústie regulátora je vyrobené z pochrómovanej mosadze. Vnútorný diel je vyrobený z plastu, ktorý je odolný voči tvorbe vodného kameňa. Perlátor má vonkajší závit s veľkosťou M16 x 1 a môže sa ručne nasadiť do vhodných vodovodných batérií s vnútorným závitom. Prietokové množstvo je 7 l/min.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Závit:M18
Materiál:Pochrómovaná mosadz
Povrch:Pochrómovaný
Úspora vody:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:26 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore