2.3.2021 20:49


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Regulátor prúdu vody SSR PCA M24 pochrómovaný

Č.výr. 1495340
  • Zabezpečuje rovnomerný prúd vody
  • Z mosadze s vnútorným dielom z plastu
  • S prietokovým množstvom 8 l/min
Informácie o výrobku
9,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1495340

Pomocou regulátora prúdu vody SSR PCA jednoducho vymeníte znečistenú alebo vodným kameňom znečistenú zmiešavaciu trysku v kuchynských alebo kúpeľňových batériách v sanitárnej oblasti. Tvaruje rovnomerný prúd vody. Ústie je vyrobené z kovu, zatiaľ čo vnútorný diel je z plastu. Povrch je pochrómovaný. Má veľkosť M24 x 1 a vonkajší závit, pomocou ktorého sa priamo naskrutkuje do výtoku vody. Je kompatibilný s bežnými vodovodnými batériami, ktoré majú vhodný vnútorný závit. Špeciálne vyhotovenie zmiešavacej trysky ohraničuje prietokové množstvo na 8 l za minútu, vďaka čomu sa môže znížiť spotreba vody. Regulátor prúdu vody sa okrem toho smie používať v inštaláciách pitnej vody. Dodávka zahŕňa okrem regulátora aj vhodné tesnenie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Pripojenie:M24
Závit:M24
Materiál:Pochrómovaná mosadz
Povrch:Pochrómovaný
Úspora vody:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:25 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore