6.3.2021 12:11


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Súprava dielov na úsporu vody CC SLC AC M24 pochrómovaná 6-dielna

Č.výr. 1495308

  • Umožňuje prestavbu vodovodnej batérie
  • Ústie z robustnej mosadze s ochranným pochrómovaným povrchom
  • Jeden vnútorný diel do rezervy alebo na výmenu už opotrebovaného dielu
Informácie o výrobku
14,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1495308

Súprava dielov na úsporu vody CC SLC AC je balík so širokou škálou použitia na výmenu opotrebovaných zmiešavacích trysiek v kuchynských alebo kúpeľňových batériách. Regulátor prúdu vody tvaruje rovnomerný prúd vody bez nepríjemného striekania. Ústie je vyrobené z robustnej mosadze s ochranným pochrómovaným povrchom. Oba vymeniteľné vnútorné diely súpravy sú vyrobené zo špeciálneho plastu, ktorý optimalizuje prúdenie a šetrí tak vodu. Okrem toho je materiál málo náchylný na tvorbu vodného kameňa. Perlátor má veľkosť M24 x 1 a vonkajší závit na použitie vo výtokoch vody v batériách s vnútorným závitom. Inštaluje sa zaskrutkovaním. Pomôckou pri osádzaní alebo výmene vnútorných dielov je vhodný kľúč. Súčasťou dodávky sú ústie, dva vnútorné diely, vždy s dvoma tesneniami a praktický montážny kľúč z plastu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Pripojenie:M24
Závit:M24
Materiál:Plast, kov
Povrch:Plast, Kov
Úspora vody:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:93 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore