Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Súprava náhradných zmiešavacích trysiek 25-dielna

Č.výr. 1495522

  • Náhradné diely pre vodovodné batérie
  • Z mosadze a plastu
  • Vrátane tesnení a kľúča na zmiešavacie trysky
Informácie o výrobku
10,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1495522

Súprava náhradných zmiešavacích trysiek so závitmi M22 a M24 je vhodná pre batérie v kúpeľni, WC a kuchyni. Slúži na výmenu zmiešavacích trysiek zanesených vodným kameňom. Trysky zabezpečujú príjemný prúd vody a ako obmedzovače prietoku znižujú spotrebu vody. Ústia sú vyrobené z pochrómovanej mosadze, vložky do zmiešavacích trysiek sú z plastu. Dodávka zahŕňa okrem zmiešavacích trysiek aj tesnenia potrebné na montáž a kľúč na zmiešavacie trysky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Mosadz a plast
Povrch:Pochrómovaný
Úspora vody:Áno

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore