Roca Zrkadlo Luna s LED osvetlením, čierny rám, pr. 80 cm
Číslo výrobku 2826220Opis výrobku
Číslo výrobku 2826220
Podsvietené zrkadlá Roca LUNA s rámom
Luna je elegantná kolekcia, ktorá dodá rafinovaný charakter každej kúpeľni. Zrkadlá sú k dispozícii v okrúhlych, obdĺžnikových a oválnych verziách, vďaka čomu sa dokonale hodia do každého interiéru. Zaoblené hrany im dodávajú jemné zakončenie a tenký kovový rám vo vybranej matnej čiernej farbe dodáva modernú eleganciu. Zrkadlá sú vybavené lineárnym LED osvetlením, ktoré vydáva teplé, nepriame svetlo za zrkadlovým panelom a vytvára jemný efekt podsvietenia stien. Navyše podsvietené logo Roca a možnosť zladenia s ostatnými svetelnými prvkami robia kolekciu výnimočnou.
Informácie o výrobcovi
ROYO POLSKA SP. Z O.O.
ŻEROMSKIEGO 32
82-400 SZTUM
obi@elitameble.pl
8433290961331
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Zrkadlo s osvetlením |
| Tvar: | Okrúhly |
| Štýl: | Moderný |
| Stupeň IP: | IP 44 |
| S úložným priestorom: | Bez odkladacieho priestoru |
| Osvetlenie: | Integrované LED osvetlenie |
| Farebný rám: | Čierna |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6,8 kg |
| Výška: | 80,0 cm |
| Šírka: | 80,0 cm |
| Hĺbka: | 4,4 cm |













