Vitakraft Pochúťka pre psov Beef Stick zverina, 1 ks (12 g)
Číslo výrobku 2732758Opis výrobku
Číslo výrobku 2732758
S extra porciou mäsa, úplne vynikajúce - jednoducho jedinečné!
Všetky výrobky radu Beef Stick sú údené na bukovom dreve a majú nielen jedinečnú výdatnú chuť, ale aj úplne lahodnú vôňu a extra vysoký obsah mäsa. Perfektný ako rozmaznávanie, ako odmena alebo jednoducho ako malá desiata. Vďaka uzatváraciemu baleniu na uchovanie čerstvosti je Beef Stick ideálny aj na cesty.
Informácie o výrobcovi
Vitakraft Chovex s.r.o.
Třanovice 287
73953 Třanovice
obchod@vitakraft.cz
4008239265012
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh krmiva: | Doplnkové krmivá |
| Obsah: | 12 g |
| Obsah: | 1 ks |
| Vhodné pre: | Psy |
| Fáza života: | Všetky fáze |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12 g |
| Výška: | 23,3 cm |
| Šírka: | 4,3 cm |
| Hĺbka: | 10 mm |



