LUX-TOOLS Reťaz dlhočlánková okrúhla galvanicky pozinkovaná, pr. 5 mm x 5 m
Číslo výrobku 2121986Opis výrobku
Číslo výrobku 2121986
Dlhočlánková reťaz LUX-TOOLS z okrúhleho drôtu umožňuje upevnenie rôznych predmetov na záhrade, v dielni aj domácnosti. Reťaz je vyrobená z galvanicky pozinkovanej ocele a je tak odolná voči poveternostným vplyvom - vhodná do interiéru aj exteriéru.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874277237
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Galvanicky pozinkované |
| Hrúbka materiálu: | 5 mm |
| Celková šírka: | 19 mm |
| Dĺžka článkov: | 45 mm |
| Max. nosnosť: | 125 kg |
| Celková dĺžka: | 5 m |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Typ položky reťaze: | Reťaz z kruhovej ocele |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,88 kg |
| Výška: | 6,6 cm |
| Šírka: | 16,4 cm |
| Hĺbka: | 12,4 cm |





