LUX-TOOLS Reťaz dlhočlánk.okrúhla pozink.oceľ červeno-biela, pr. 6 mm - metráž
Číslo výrobku 1322726Opis výrobku
Číslo výrobku 1322726
Uzatváracia reťaz LUX-TOOLS je vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri. Reťaz sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a odolným povrchom. Je vyrobená z pozinkovanej ocele s červeno-bielou povrchovou úpravou odolnej voči poveternostným vplyvom. Súčasťou balenia je náhradný krúžok (núdzový článok) a háčik. Túto reťaz Vám radi na predajni zastrihneme na požadovanú dĺžku.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874302335
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Galvanicky pozinkované |
| Hrúbka materiálu: | 6 mm |
| Celková šírka: | 23 mm |
| Dĺžka článkov: | 54 mm |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Typ položky reťaze: | Reťaz z kruhovej ocele |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 559 g |
POZOR! JEDNÁ SA O METRÁŽOVÝ TOVAR. UVEDENÁ CENA JE ZA 1 DĹŽKOVÝ METER. MNOŽSTVO SKLADOM K DISPOZÍCII U VÝROBKU SA ROVNÉ MNOŽSTVU DĹŽKOVÝCH METROV SKLADOM, NIE POČTU VÝROBKOV V CELKU. NEDÁ SA ZARUČIŤ DOSTUPNOSŤ VÝROBKU V CELKU. V PRÍPADE ZÁUJMU SA MÔŽETE DOPREDU INFORMOVAŤ NA NAŠICH PREDAJNÁCH.





