LUX-TOOLS Reťaz dlhočlánková okrúhla žiarovo pozinkovaná pr. 6 mm - metráž
Číslo výrobku 2124741Opis výrobku
Číslo výrobku 2124741
Dlhočlánková reťaz LUX-TOOLS z okrúhleho drôtu je robustná funkčná reťaz pre použitie v interiéri aj exteriéri. Je vyrobená zo žiarovo pozinkovanej ocele. Vďaka žiarovému pozinkovaniu má táto reťaz zvýšenú ochranu proti korózii. Články reťaze v tvare C sú rovné a dlhé. Reťaz má rozmanité možnosti využitia v domácnosti alebo v dielni. Možno ju využiť ako ťažnú reťaz, na zavesenie kvetináčov alebo ako dekoráciu. Túto reťaz Vám radi na predajni zastrihneme na požadovanú dĺžku.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874275035
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Žiarové zinkovanie |
| Hrúbka materiálu: | 6 mm |
| Celková šírka: | 23 mm |
| Dĺžka článkov: | 54 mm |
| Max. nosnosť: | 160 kg |
| Celková dĺžka: | 25 m |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Typ položky reťaze: | Reťaz z kruhovej ocele |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14,5 kg |
POZOR! JEDNÁ SA O METRÁŽOVÝ TOVAR. UVEDENÁ CENA JE ZA 1 DĹŽKOVÝ METER. MNOŽSTVO SKLADOM K DISPOZÍCII U VÝROBKU SA ROVNÉ MNOŽSTVU DĹŽKOVÝCH METROV SKLADOM, NIE POČTU VÝROBKOV V CELKU. NEDÁ SA ZARUČIŤ DOSTUPNOSŤ VÝROBKU V CELKU. V PRÍPADE ZÁUJMU SA MÔŽETE DOPREDU INFORMOVAŤ NA NAŠICH PREDAJNÁCH.





