LUX-TOOLS Reťaz krátkočlánková okrúhla nerezová pr. 4 mm - metráž
Číslo výrobku 5345608Opis výrobku
Číslo výrobku 5345608
Krátkočlánková reťaz LUX-TOOLS z okrúhleho drôtu je robustná a odolná funkčná reťaz pre použitie v interiéri aj exteriéri. Je vyrobená z ušľachtilej ocele a zodpovedá norme DIN 5685-3. Články reťaze v tvare A sú rovné a krátke. Možno ju využiť ako ťažnú reťaz, na zavesenie kvetináčov alebo ako dekoráciu. Túto reťaz Vám radi na predajni zastrihneme na požadovanú dĺžku.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874302113
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Hrúbka materiálu: | 4 mm |
| Celková šírka: | 13 mm |
| Dĺžka článkov: | 24 mm |
| Max. nosnosť: | 80 kg |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Typ položky reťaze: | Reťaz z kruhovej ocele |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7,1 kg |
POZOR! JEDNÁ SA O METRÁŽOVÝ TOVAR. UVEDENÁ CENA JE ZA 1 DĹŽKOVÝ METER. MNOŽSTVO SKLADOM K DISPOZÍCII U VÝROBKU SA ROVNÉ MNOŽSTVU DĹŽKOVÝCH METROV SKLADOM, NIE POČTU VÝROBKOV V CELKU. NEDÁ SA ZARUČIŤ DOSTUPNOSŤ VÝROBKU V CELKU. V PRÍPADE ZÁUJMU SA MÔŽETE DOPREDU INFORMOVAŤ NA NAŠICH PREDAJNÁCH.





