Ceresit Stop vlhkosti AERO náplň 2 x 450 g

Č.výr. 1041722

  • Účinná absorpcia vlhkosti vďaka pôsobenie ultraabsorpčných aktívnych kryštálov
  • Trvanlivosť tabliet AERO 360 ° v miestnosti do 20 m2 až 3 mesiace
  • Neutralizuje pachy
Informácie o výrobku
7,99 EUR
4,00 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

15 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1041722

Ultraabsorpčné 450 g náhradné tablety majú špeciálny vlnitý tvar a otvor v strede. Tablety AERO 360 ° účinne pohlcujú prebytočnú vlhkosť vďaka pôsobenie ultraabsorbčných aktívnych kryštálov. Trvanlivosť tablety AERO 360 ° je v miestnosti do 20 m2 až 3 mesiace v závislosti na relatívnej vzdušnej vlhkosti a teplote v miestnosti. Náhradné tablety Aromatherapy do pohlcovače vlhkosti ako prvé ponúkajú účinné pohlcovanie vlhkosti a zároveň vytvára u Vás doma jedinečnú atmosféru. Aromaterapia je druh terapie, ktorá využíva esenciálne oleje a ďalšie aromatické zložky k ovplyvneniu nálady alebo zdravie. Tieto tablety obsahujú esenciálne oleje, ktoré pozitívne pôsobia na duševnú rovnováhu a zdravie a ktoré vytvárajú bohatú, ale prirodzenú jedinečnú vôňu. Delikátna vôňa levandule s drahocennými esenciálnymi olejmi Vás upokojí, aby ste mohli doma odpočívať a relaxovať.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:943 g
Výška:10,0 cm
Šírka:10,2 cm
Dĺžka:10,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore